Bariyerler özellikle araçların sık sık giriş çıkış yaptıkları yoğun bölgelerde hem güvenliği hem de pratikliği temel alan bir otomasyondur. Bariyerler oldukça hızlı ve sık kullanıma en uygun ürünlerdir. Özellikle kamu kurumları, otoparklar, oteller, şirketler, otogar, havaalanları gibi alanlarda tercih konusu olmaktadırlar. Bariyer sistemleri mantar bariyer ve kollu bariyer olmak üzere iki sınıfa ayrılmaktadır.

Kollu Bariyer Sistemleri

Kollu bariyer sistemleri nasıl çalışır? Kollu bariyerler yapılarında uzun bir kol, fotosel, flâşör lamba, alıcı kartı, alıcı anteni, DC motor bulundurur. Bariyer kol araç yaklaştığında yukarı kalkar ve aracın geçişi sağlanır. Kapının açılması uzaktan kumanda veya buton yardımıyla gerçekleştirilebilir. Uzaktan kumanda kişi sayısınca çoğaltılabilir. Aynı zamanda şifreli ve kartlı geçişler için de son derece uygun ürünlerdir.

Mantar Bariyer Sistemleri

Mantar bariyer sistemi özellikle estetik görünümü ve uzun ömürlü kullanım avantajı nedeni ile tercih konusu olmaktadır. Büyük şirketler, belediyelerin araç girişine izin vermediği caddelerde, bina girişleri gibi özel korunaklı alanlarda çoğunlukla kullanılmaktadır. Mantar bariyer sistemleri isimlerini hareketi esnasında yerden yukarı çıkmalarından alır. Son derece güvenli ve dayanıklı bu sistemler firmamız tarafından yüksek kaliteli GENİUS, BFT ve FAAC markalarının ürünlerini satışa sunmaktadır. Bu ürünler oksitlenme veya diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Mantar bariyerler, özel ışıklandırmaları sayesinde gecede aynı rutinde çalışmaya devam ederler.

Bariyer Servis Hizmetleri

Firma bariyer servisi konusunda uzman ve profesyonel ekibi ile gerekli ön incelemeleri yaparak imalat, montaj ve tamirat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Firmaların istekleri göz önüne alınarak tasarlanan ürünlerde hiçbir sorun yaşamadan uzun yıllar boyu güvenle bariyer sistemlerini kullanabilirsiniz.