Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri
Bariyer Sistemleri

 

Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri Nedir ve Nelerde Kullanılır?

Günümüzde tüm dünyada en yaygın olarak kullanılan güvenlik birimlerinden birisi de bariyer sistemleri olmaktadır. Bariyer sistemleri birçok farklı mekânda kullanılmakta ve kontrollü geçiş imkânı sağlaması ile insan ve araç yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde tercih edilmektedir. Hem fiyat açısından uygun olması, hem de kullanışlı yapısı ile bariyer sistemleri, oldukça etkili güvenlik birimleri arasında yer almaktadır. Mantar bariyer sistemleri ve kollu bariyer sistemleri başta olmak üzere pek çok farklı malzemeden özel olarak üretilebilen bariyer sistemleri; aynı şekilde kullanım açısından ve ihtiyaç doğrultusunda özel olarak tasarlanıp firmamız tarafından da üretilmektedir.

 

Elektronik ve mekanik aksamlar ile çalışmaya müsait olan tüm bariyer sistemleri, aynı zamanda çeşitli kollar, düğmeler, kumanda ve radar gibi eklentiler ile entegre edilerek kullanılabilmektedir. Bu anlamda özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş bariyer sistemleri de oldukça etkili ve daha fazla kullanışlıdır. İnsan hayatının pek ok farklı alanında bu bariyer sistemleri yer almakta ve etkin bir biçimde kullanılmaktadır.

 

Hastane ve sağlık kuruluşları, güvenlik birimleri ve karakollar, mağaza ve alışveriş merkezleri, kapalı veya açık otoparklar, gişe alanları, otoban ve otoyollar, park ve bahçeler başta olmak üzere hem mantar bariyer sistemleri hem de kollu bariyer sistemleri pek çok farklı alanda ve pek çok farklı şekillerde görev almaktadır. Kent otomasyon olarak üretmiş olduğumuz bariyer sistemleri bu alanlar dahilinde pek çok faklı mekân ve birimde kullanıma uygundur.

 

Bariyer Sistemlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 

Bariyer sistemleri ve diğer güvenlik birimlerinin eksiksiz ve sorunsuz bir biçimde çalışması oldukça önemlidir. Bu anlamda çalışmasında sorun yaratan veya tam anlamı ile duyulan güvenlik ihtiyacını karşılamayan bariyer sistemleri; güvenliği tehdit etmektedir. Bir dönemler kullanılan ve insan gücü ile kullanılan sadece plastik ve alaşımlarının oluşturduğu bariyer sistemlerinin aksine günümüzde kullanılan bariyer sistemleri daha karmaşık, daha güvenilir ve daha fazla işleve sahiptir. Bu anlamda sektörün öncü isimlerinden Kent otomasyon olarak bariyer ve bariyer sistemleri alanında ki tecrübelerimize ve ürünlerimize güveniyoruz! Türkiye’de ilk bariyer sistemlerinin oluşumuna imza atan ve üretimini gerçekleştiren firmalardan birisi olarak müşterilerimize pek çok farklı alanda, birbirinden farklı güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaları için özel olarak üretmiş olduğumuz bariyer sistemlerini sunuyor, çalışmalarımızı sadece Türkiye’de değil Avrupa ülkeleri ve tüm dünya da bir gurur kaynağı olarak görüyoruz.

 

Alnında uzman teknisyenlerimiz, üretim ve bakım personelimiz, elektrik, elektronik ve otomasyon mühendislerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda mantar bariyer sistemleri ve kollu bariyer sistemlerinin üretimini, bakımını ve tamirini gerçekleştiriyoruz. Birçok yabancı ve yerli otomasyon firmasının aksine ürünlerimize güveniyoruz. Bakımını, onarımını ve üretimini üstlendiğimiz tüm mantar ve kollu bariyer sistemlerimizi firmamızın garantisi altında müşterilerimize sunuyoruz.

 

Bariyer Sistemlerinde Size Özel Tasarımlarımızı Gördünüz mü?

 

Standart üretimlerde mantar bariyer sistemleri be kollu bariyer sistemleri her zaman kullanışlı olmayabilir. Özel alanlarda farklı şekillerde kullanılması amacı ile bariyer sistemlerine duyulan ihtiyaç; bariyer sistemlerine duyulan ihtiyaçlardan daha fazla olabilmektedir. Bu anlamda Kent otomasyon olarak müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda özel mantar bariyer sistemleri ve kollu bariyer sistemlerinin hem tasarımını hem de üretimini gerçekleştiriyoruz. Sadece sert plastik alaşımları ve aynı ebatların dışında; farklı demir ve metal alaşımlarının yer aldığı özel kollu ve mantarlı bariyer sistemlerinin yanı sıra çeşitli kontrol düğmeleri, radar sistemi, lazerli mekanizmalar ve uzaktan kumandalar ile de entegre edilmiş bariyer sistemleri de firmamız tarafından özel olarak üretilmekte ve yine firmamızın garantisi kapsamı altında müşterilerimize sunulmaktadır.

 

Otomasyon teknikerlerimiz, elektrik ve elektronik mühendislerimiz eşliğinde hazırlanan bu tasarımlarda; en kaliteli malzemeler kullanarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda: mağaza ve marketlerde, kapalı ve açık otoparklarda, çeşitli kurum ve kuruluşlar gibi alanlarda kullanılmak üzere farklı ebatlarda ve şekillerde bariyer sistemleri üretilmektedir. Bu bariyer sistemlerinin bakım ve onarımları firmamız tarafından özel olarak yapılmakta ve müşterilerimize garantimiz kapsamında sunulmaktadır.

 

Bariyer Sistemlerinin de Uzman Ekibiniz İle Tanıştınız mı?

 

Mantarlı bariyer sistemleri ve kollu bariyer sistemleri olmak üzere tüm bariyer sistemlerinde uzman ekip kadromuz ile müşterilerimizin her an yanındayız. Sadece özel olarak bariyer sistemlerinin üretiminde değil hem Türkiye’de hem de Avrupa ülkeleri başta olmak üzere pek çok dünya ülkesinde bariyer sistemlerinin bakımı ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Ülke genelinde müşterilerimizin hizmetine sunmuş olduğumuz; mantarlı ve kollu bariyer sistemlerinin üretimi yapmakta aynı zamanda taşınmasını ve montaj edilmesini de sağlamaktayız. Bunun yanı sıra yine aynı şekilde ülke genelinde vermiş olduğumuz bakım ve onarım hizmetimiz ile tüm bariyer sistemlerinin uzman servis hizmetini de vermekteyiz.

 

Geniş yedek parça ağımız ve servisimiz ile de bozulan veya işlemini yitiren tüm bariyer sistemlerinin parçalarını değiştirmekte ve tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Pek çok farklı mekânda kullanılmak üzere ürettiğimiz mantarlı bariyer sistemleri ve kollu bariyer sistemleri ile de arkamızda memnun müşteriler bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’de pek çok mağaza ve alışveriş merkezinde, güvenlik birimleri ve noktalarında, kapalı ve açık otoparklarda aynı zamanda sağlık kuruluşları ve hastanelerde kullanılan Kent otomasyon markalı; mantarlı bariyer sistemleri ve kollu bariyer sistemlerinin referansını müşterilerimize sunmaktayız.

 

Sadece bariyer sistemlerinin üretimi ve bakımında değil aynı zamanda; bariyer sistemlerini oluşturan elektronik parçaların, mekanik aksamların ve mekanizmalarında bakım onarım hizmetlerini vermekte aynı zamanda geniş parça desteği ve servisimiz ile parça değişimlerini de müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bu anlamda üretmiş olduğumuz veya bakımını gerçekleştirdiğimiz bariyer sistemlerinin arkamızda bırakmış olduğumuz bir referans olduğunun bilinci de olarak; müşterilerimize en kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetleri vermekteyiz.

Eğer bir işyeri ya da fabrikanız varsa girişine bariyer sistemi koydurmanız son derece önemlidir. Güvenilir ve kaliteli bariyer sistemleri edinmek ve fiyat araştırması yapmak için siz de internet bağlantılarını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bütçenize en uygun olan bariyer sistemleri hangileridir tespit ettikten sonra istediğinizi alabilmeniz kolaylaşacaktır. Eğer bahçenizin araç girişine de bir bariyer sistemi isterseniz, otoparklarda kullanılan türden bir sistem sizin için bahçenize de ayarlanabilir. Tüm bu özelliklere ve hangi sistemlerin nereye daha iyi olacağına internet üzerinden karar verebilirsiniz.

Günümüzde otomatik bariyerlerin kullanıma alanları genellikle otoparkların giriş ve çıkışlarıdır. Özellikle araç kontrollerinin yapılabilmesi için birebir olan bu bariyer sistemleri gün geçtikçe daha gelişmiş seçenekler ile karşımıza çıkmaktadır. Siz de tüm bu sistemler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Bft firmamızın internet bağlantılarını kullanabilir ve mağazaları tek tek gezmeden de en detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Üstelik bariyer sistemlerinin artık çok fazla türü vardır ve hepsinin de neredeyse elektronik, mekanik özellikleri farklıdır. İşte tüm bu farklılıkları araştırmak ve kendinize en uygun olanını seçmek isterseniz tek yapmanız gereken internet adresimizi ziyaret etmek olacaktır. Bariyer sistemlerimiz bahsettiğiz gibi son teknolojik gelişmeleri bünyesinde barındırmaktadır. Örneğin buton kontrolleri, kart okuyucu elektronikler ve güvenilir geçişi sağlayan sensorlar bu özellikler arasında yer alır. Tabi ki bu sistemler sadece otomatik sistemler değildir. Herhangi bir arıza ya da elektrik kesintisinde kimsenin mağdur olmaması açısından manuel açıp kapatma özellikleri de bariyer sistemlerine eklenen özelliklerdendir. Siz de eğer bahçenize ya da iş yerinize bir bariyer sistemi düşünürseniz anlattığımız bu özellikleri gönül rahatlığı ile kullanabilir ve karlı bir alışverişi yapabilirsiniz.