BFT Türkiye dünyaca ünlü otomasyon sistemleri markası BFT ‘nin Türkiye’deki satış, dağıtım ve yetkili servis hizmetlerini yürüten firmadır. BFT ünlü bir İtalyan markası olarak kalitesini dünyanın diğer birçok ülkesinde de kanıtlamıştır. BFT ürünleri ileri teknoloji ile üretilmektedirler. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her yanında hizmet vermekte olan BFT Türkiye; bariyer sistemleri, yana kayar kapı, kanatlı kapı, otomatik radarlı kapı, garaj kapısı, taşıt tanıma sistemleri, kit ürünler, aksesuarlar, yedek parçalar, yetkili servis gibi birçok ürün ve hizmetle müşteri memnuniyetini en üst noktada sağlamayı hedeflemektedir.

BFT Bariyerleri ile Üst Düzey Güvenlik Önlemleri

BFT Bariyer, güvenlik önlemlerindeki başarılı performansıyla müşterilerinin kaygılarını yok etmektedir. Artık günümüzde birçok alanda güvenlik önlemleri almak ve bunların gerçekten de üst düzey kalitede olmasına özen göstermek şart hale gelmiştir. BFT bariyerleri nerelerde kullanılabilir? Çoğunlukla bariyerler, resmi kurumların girişlerinde, otopark girişlerinde, askeri alanların ve polis merkezlerinin girişlerinde, bazı kalabalık yerlere girişlerde kullanılmaktadır. Araç giriş ve çıkışlarını kontrol etmek amacını taşıyan bu sistem sayesinde bireysel ve kamusal alanlarda güvenlik iyi bir düzeyde sağlanabilir. BFT bariyer ürünlerinin özellikleri arasında uzaktan kumanda aracılığıyla araç giriş ve çıkışlarını kontrol edebilmek de vardır. Müşterilere sunulan üst düzey teknoloji ve güvenlik ile beraber bu pratikliğin de sağlanması memnuniyeti arttırmaktadır.

BFT Bariyer Servisi Kaliteli Hizmetiyle Dikkat Çekiyor

BFT bariyer sistemlerinde araç tanıma özelliği de bulunmaktadır ve bu sayede araç-giriş çıkışları çok daha seri biçimde gerçekleşebilmektedir. BFT bariyerleri her türlü bütçeye ve kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Ürün yelpazesinde mantar bariyer ve kollu bariyer seçenekleri bulunmaktadır. Bariyer sistemleri mekanik oldukları için düzenli bakıma ihtiyaç duyarlar. Herhangi bir arıza durumunda da BFT Bariyer Servisi duruma hızla müdahale eder. Satış sonrası desteği oldukça önemseyen BFT Türkiye bu konuda da müşterilerinden olumlu geri bildirimler almaktadır. BFT Bariyer Servisi sayesinde ürünler daha uzun ömürlü olacaktır.