Faac bariyer sistemleri çok fazla ürün seçeneğine sahiptir ve marka otomasyon motoru üretir. Kanatlı kapı motoru, garaj kapısı, yana kayar kapı motoru, seksiyonel kapı kategorileri kollu bariyer sistemleri ve mantar bariyer sistemleri arasına girer ve bunlar markanın ürettiği motor çeşitleridir. Faac marka motorlar her çeşit ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılar. Faac markası sürekli gelişen teknolojileri ile aynı zamanda her geçen gün genişleyen araştırma-geliştirme çalışmaları sayesinde her daim yenilik özelliğine sahip bir firma olarak karşınıza çıkar. Firma, üretimlerini İtalya’da geliştirmektedir ve bunun yanı sıra dünya geneline yayılmış bayilere sahiptir. Bütün gönderimler dünyaya İtalya’dan yapılmakta ve üretim yeri de aynı şekilde İtalya’da bulunmaktadır. Markanın motorlarının sağlam ve kaliteli oluşu markanın güvenilirliğini ve sağlamlaştırdığı müşteri portföyünün sabit kalmasını sağlar. Özellikle ü ürünler en ağır kullanımlarda bile aynı sistemde çalışmaya devam eder.

Bariyer Sistemleri ve Çeşitleri

Araçların yolunu engellemek ve geçişini denetlemek için kullanılan güvenlik cihazlarına bariyer sistemleri denir. Bu sistemler faac markasında ürün çeşitliliği ve uygun fiyat seçenekleri ile fark edilebilir. Otomatik bariyerler ise insan olmadan kendi kendini yönetebilmektedir. Ayrıca daha uygun maliyetli çözüm sağlamaktadır. Otomatik kollu olan bariyerler trafik akışını yönetir ve güvenliği sağlar. Kollu bariyer ve mantar bariyer gibi çeşitleri vardır.

Faac Marka Memnuniyeti Hakkında

Faac bariyer ürünleri kalitesi ve müşterinin isteklerine gösterdiği özen ile tanınmaktadır. Servis olarak marka tamamen müşterinin talepleri doğrultusunda hizmet olarak %100 müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet vermekte ve ürünlerin sağlamlığı, ürün çeşitliliği ile kendini ispat etmektedir. Markanın ürünlerinin fiyat uygunluğu ve ürünlerin görüntü olarak cezbedici oluşu göze çarpan vasıfları arasındadır. Ürünle ilgili soru işaretlerine sahip olunduğunda ya da herhangi bir problem yaşandığı zaman markadan destek alma seçeneğiniz bulunmaktadır.