Otomatik kapılar pek çok alanda kullanılmakta ve pek çok çeşidi ile kullanıcıların tercih ettikleri alan hangisi çözüm sağlamaktadırlar. Otomatik kapılar konusunda hizmet veren firmamız ürünlerini seçerken Uluslararası kalite standartlarına sahip olan ürünleri müşterilerine sunar. 1994 yılından beri sektörde en iyileri vermek için uğraşımız müşteri memnuniyetini ön plana aldığımızdan diğer firmalardan daima önde olduk. Firmamız en kaliteli ürünleri üretmekte ve ithalatını gerçekleştirmektedir. Faac otomasyon çözümleri de bunlardan bir tanesidir. Faac yetkili servisi olarak size bahçe kapısı otomasyonları ve bariyerler konusunda en kaliteli çözümleri sunuyoruz.

Faac yetkili servisi olarak faac otomatik kapı motorları, bahçe kapısı otomasyonları ve bariyerleri mafsal kollu elektromekanik motor, 230 V elektromekanik motor, hidrolik motor, gömme elektromekanik motor, gömme hidrolik motor, düşük voltajlı ve standart kapı ve bariyer motorlarından hangisi sizin için uygunsa ücretsiz keşif yaparak tercihiniz doğrultusunda kısa sürede monte ediyoruz. Faac endüstriyel seksiyonel kapılar için uzaktan kontrol üniteli otomatik veya yarı otomatik olarak tasarlanmış motorları hem kaliteli hem güvencelidir.

Güç Kesintisinde Acil Durum Bataryası

Güç kesintisi durumunda otomatik kapılarda çalışmalarını aksatmadan sürdürmesi için acil durum bataryası ve ezilme önleme özelliği olan fonksiyonlu sanal kodlayıcılı teleskobik kollu elektromekanik motorları genişliği 1.5 metre olan kaılar için kullanılır.
Faac firmasının otomatik bariyerler konusunda 5 m. Ye kadar olan kollar için tasarladığı açılma ve kapanma bloklu hidrolik motora sahip ürünü de müşterilerimize sunmaktayız.

Otomatik kapılar, bariyer sistemleri ve otomasyon konusunda yarım asırdan beri hizmetini sürdrüen Faac firması ürünlerinin yetkili servisi olarak size hizmet veriyoruz. Ücretsiz keşif , soru ve sorunlarınız için bizi 0212 695 20 50 – 0212 593 77 99 telefon numaralarından arayabilirsiniz.