FAAC markalı yana kayar kapı motoru, dairesel kapı motoru, bariyer sistemi, seksiyonel kapılar ve mantar bariyer tarzı ürünler ile Türkiye pazarında Kent Otomasyon güvencesiyle hizmet sunmaktadır. Otomatik kapılar günlük hayatı kolaylaştıran ve aynı zamanda güvenli bir geçiş sistemi için olmazsa olmazlar arasında hayatımızdaki yerini almıştır.

Güvenlik önlemlerini otomasyon çözümleri ile kolaylaştırmak isteyen tüm konut, işyeri, üretim tesisleri ve kısacası güvenlik ihtiyacı olan tüm yaşam alanlarında otomasyon sistemleri ile çözüm üretmek artık kolay ve ucuz bir yöntem olmuştur. Kent Otomasyon olarak disiplinli ve uzman kadromuzla yıllardır sürdürmüş olduğumuz hizmetlerden elde ettiğimiz bilgi birikimi ve becerilerimize sürekli yenilikleri takip ederek çağı yakalamaktayız. FAAC otomatik geçiş sistemi kalitesiyle piyasanın kalite bakımından en önde ürünlerinden biridir. Servis ağımız ve teknik destek ekibimizle hizmetlerimize devam etmekteyiz.

FAAC otomatik geçiş sistemleri ile sadece konut ve işyerlerinde değil endüstriyel tesislerde de bu ürünlerimiz kullanılmaktadır. Otomatik geçiş sistemlerinin üstünlüğü manuel sistemlere göre kontrol edilebilir olması, data oluştururken hata payının çok düşük olması ve istatiksel veri toplamada kolaylık sağlaması olarak sayılabilir. Bariyer sistemleri alışveriş merkezlerinde, sitelerde, üniversite kampüslerinde kullanılarak araç yollarında engeller oluşturarak araç geçiş güvenliğini sağlayan cihazlardır. Şehir merkezlerinde yaya korumasını sağlayabilmek, otopark ve araç girişinin yoğun olduğu sokaklarda kontrollü bir geçiş sağlamak için mantar bariyerler kullanılmaktadır. FAAC mantar bariyerlerin en önemli özelliği hızlı ve sessiz çalışabilmesidir. Otomatik geçiş sistemleri ile piyasanın önde gelen markası olan FAAC ürünlerine firmamızla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Keşif ve montaj hizmetleri ile müşterilerine hizmet sunan Kent Otomasyon hızlı ve güvenilir çözümler üretmektedir.