fotoselli-kapilar

Fotoselli kapı sistemlerinde en çok tercih edileni yana kayar modelidir. Diğerleri ise dairesel yana kayar, teleskobik yana kayar,yarı hermetik tam hermetik kapılar ,manuel ve otomatik döner kapı sistemleridir.

Tüm otomatik fotoselli kapılarımız ISO 9001 ve CE kalite belgerine sahiptir.

Fotoselli Kapı

 

Kapı sistemleri, büyük girişleri olan ve yüksek trafiğe sahip olan yerlerde, farklı bir boyut kazanmaktadır. Bu mekanların kapılarını yapan firmamız, uçan kapı, kayan kapı, bariyer kapı ve döner kapı gibi birçok ürünü, özel olarak üretmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre üretilen bu kapılar, ön keşif hizmetiyle, üretilmektedir. İsteğe bağlı bir şeklide üretilen bu kapılar, motor ve fotoselli özellikleriyle, mükemmel ve kullanışlıdır. Fotoselli kapı denildiği zaman, ilk akla gelen kapılar, yaklaştığınız zaman iki yana açılan kapılardır. Bu kapılar, büyük alışveriş merkezlerinde fotoselli kapılar, en çok tercih edilen kapılardır.

 

Fotoselli kapıların güvenli olmasının nedeni, fotosel özelliğinin, kapılarda oluşabilecek kazaları önlemesinden kaynaklanmaktadır. Bariyer kapı sistemlerinde, kapıya yaklaşan araçları gören fotosel özelliği, bariyer kapıyı açar. Güvenlik sisteminde, fotosel özelliği çok faydalı olmaktadır. Kapı kapanırken geçmeye çalışan araçları, fotosel görür ve kapıyı havada durdurur. Bu özellik, yüzde yüz güvenlidir. Uçan kapı sistemlerinde de, belli bir mesafeye gelen araçları gören fotosel, uçan kapıları açar.

 

  •  Fotoselli Kapılar

Fotoselli kapı olarak bilinen kapılar, iki yana açılan kapılardır. Bu kapılara herhangi bir nesne yaklaştığı zaman, kapı açılır ve bu nesne, kapıdan geçtikten sonra, otomatik kapı kapanır. Bu kapılarda, kapı açma derdi yoktur. Cam olduğu için, içeri yaklaşan kişileri kolaylıkla görebilirsiniz. Güvenlik hususunda yardımcı olan bu kapılar, günümüzde en çok tercih edilen kapılar içerisindedir. Özellikle yakıt tasarrufuna yardımcı olması nedeniyle, daha çok tercih edilmektedir.

Bu kapılara fotoselli kapı demelerinin nedeni, kapının üst kısmındaki fotoseldir. Hareket sensörlü olan bu kısım, kapının önüne gelen kişiyi görür ve kapı iki yana açılır. Hareket sensörüyle açılan kapılar, rayların üzerinde kayarak açılır. Kapıları hareket ettiren motor, kapıların ağırlığına uygun şekilde üretilmektedir.

 

  •  Estetik ve Zarif

Bina yapısına uygun olan dekorasyonlarıyla, oldukça estetik ve zarif olan fotoselli kapı çalışmaları, alışveriş merkezlerinde tercih edilmektedir. Fotoselli kapılar, diğer kapılara göre biraz daha ekonomik ve kullanışlı olması nedeniyle, daha fazla tercih edilmektedir. İki kanatlı olan ve açılma esnasında hızlı bir şekilde açılması nedeniyle, trafiğin hızlı işlemesine yardımcı olmaktadır. Renk ve malzeme bakımından farklılık gösteren bu kapılar. Hafif malzemeden üretilmiştir. İmaj bakımından, firmaların imajını yükselten özelliklere sahip olan fotoselli kapı çalışmaları, isteğe bağlı renk seçenekleriyle sunulmaktadır.

 

  •  İmalat ve Servis Hizmeti

Fotosel kapı ihtiyacı için firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız, teknik servis ve tamir işlemleri için, pratik çözümler sunmaktadır. Yedek parça ve bu parçaların pratik bir şekilde değişimi, uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kadromuz, konusunda uzman olan kişileri çalıştırdığı için, fotoselli kapı imalat, montaj ve tamir gibi işlemlerinde, işin profesyonellerini tercih etmektedir. Konusunda uzman olan elemanlarla, kısa zamanda montaj, tamir ve bakım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Mekanlarınıza göre en iyi fotoselli kapı çeşitlerini, kısa zamanda temin edebiliriz.

 

Fotoselli Kapı Modelleri