Bir Garaja Mı İhtiyacınız Var ?

Arabanızı sokakta herhangi bir yere park etmek arabanız için her zaman güvenli olmayabilir. Sokağa park ettiğiniz aracınızın başına her şey gelebilir. Çalınabilir, çizilebilir, çocuklar top oynarken camı, farı vb. kırılabilir, zaman zaman karşılaştığımız araba yakma durumu başınıza gelebilir ya da en basiti hareket halinde ki bir araç gelip çarpabilir. İşte tüm bunlardan birinin sizin arabanızın başına gelmesinin de ihtimali var. Eğer bu ihtimalleri göze almak istemiyorsanız arabanız için bir garaj yaptırabilirsiniz. Bu şekilde arabanızı sokakta başına gelebilecek bu felaketlerden korumuş olabilirsiniz. Eğer apartmanda oturuyorsanız komşularla bir araya gelip apartman için toplu bir garaj da yaptırabilirsiniz. Peki o zaman şimdi garaj kapısı modelleri ve garaj kapısı fiyatlarına bir bakalım.

Garaj Kapısı Fiyatları

Garaj kapısı fiyatları garaj modeline değişir. Garaj fiyatını belirleyen bir diğer etken ise garaj kapısının yüksekliği olacaktır. Bu garaj kapısının fiyatının belirlenmesinde en büyük etkenlerden biridir diyebiliriz. Garaj kapısı ne kadar uzun ve geniş olacaksa fiyatta o kadar artacaktır. Garaj yaptıracağınız zaman öncelikle bilen birine danışarak arabanıza uygun bir garaj yaptırmalısınız. Arabanıza uygun olacak garaja karar verdikten sonra garaj kapısı modellerini inceleyip garajın modeline de karar verebilirsiniz.

Garaj Kapısı Modelleri

Garaj kapısı modelleri yukarıda da belirttiğimiz gibi garaj kapısı fiyatlarını belirleyen etkenler biri. Garaj kapısı modelleri arasında en tercih edileni sarmal garaj kapılarıdır. Sarmal garaj kapıları uzaktan kumandalı olduğu gibi aynı zaman da hem de manuel olabiliyor. Ayrıca sarmal kapıların boyutunu istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Garaj kapısı modellerini değerlendirirken bütçenize uygun olmasına da dikkat etmeyi unutmayın. İyi bir araştırmayla hem uygun fiyata hem arabanıza uygun hem de istediğiniz model bir garaj kapısı yaptırabilirsiniz.