Otomatik garaj kapıları yukarı açılır kapılar, seksiyonel kapılar, kanatlı kapılar, stor kapılar ve sürgülü kapılarda kullanılan açılıp kapanabilen kapı sistemleridir. Bahçeniz veya garajınız için seçtiğiniz açılıp kapanabilir otomatik kapı sisteminiz ne olursa olsun firmamız sizin için kolayca entegre edilebilir olan motorlu kapı sistemlerini monte etmektedir. Stor kapılarınıza özgü tavana takılabilir veya kemere monte edilebilen garaj motorları yumuşak ve çarpma olmadan otomatik kapıların açılıp kapanmalarına olanak tanır.

Otomatik kapılara monte edilebilen garaj kapısı motoru garaj kapınızın ömrünü uzatır, kumanda sistemleri ile programlanabilmesi ile zamandan tasarruf ettirir. Garaj kapısı motoru monte edilmiş kapılar zahmetsizce çalışırlar, kapıların açılış kapanışları otomatik hale gelir, zamandan ve enerjiden tasarruf edilmesini sağlarlar.

Otomatik Kapı Motorları Avantajı

Garaj kapısı motorlarının desteği ile çalışan garaj kapılarında otomatik kapı motoru kullanımı garaj kapılarına kullanım kolaylığı sağlar, şıklık ve kolaylık avantajları vardır.

Firmamızın sağladığı ücretsiz keşif avantajı ile hangi kapı türünün size daha uygun olduğu belirlenerek buna uygun otomatik kapı motoru isteğe göre monte edilir. Yapının durumuna ve alanın büyüklüğüne uygun olan bir kapı tasarımı tercih edilir. Kullanılan otomatik kapının uzunluğuna, türüne göre garaj kapısı motoru fiyatları değişiklik gösterecektir.

Günümüzde pek çok evde ister bahçeli olsun ister site veya apartman olsun garaj kapısı kullanılmaktadır. Garaj kapıları sadece otomobillerin kullanımı için olan garajlarda değil depo olarak eski eşyaların konulduğu bir bölümün kapısı olarak da kullanılabilmektedir. Açık kalan bir garaj kapısını kapatmak için uzaktan kumanda ile kapıyı kapatmak enerji ve konfor açısından oldukça tatminkardır.

Garaj kapılarının pek çok çeşidinde garaj kapısı motoru kullanılmaktadır. Otomatik garaj kapısı motoru ile garaj kapılarınız zahmetsizce, sessiz ve konforlu olarak kullanım sağlar.