Gömme Bariyer (Mantar Bariyer)

 

Bariyer teknolojisinin gelişmesi ile birlikte, firmamız, mantar bariyer yani yerin içine gömülen bariyer teknolojisinde, en iyi çözümleri sunmaktadır. Duba ve özelliksiz bariyer teknolojisi, yerini otomatik mantar bariyer teknolojisine bırakmıştır.

 

Geçişler Yüzde Yüz Engelleniyor.

 

Araç geçişlerini yüzde yüz engelleyen mantar bariyer ürünleri, yerinden sökülmesi imkânsız olan bariyerlerdir. Bu nedenle yerinden kaldırılan seyyar bariyerlere nazaran, çok daha fazla kullanışlıdır. Yerinden kaldırılan eski bariyer sistemleri, sürekli olarak başında bekçi isteyen bariyerlerdir. Ancak,  gömme bariyer (mantar bariyer) sistemlerinde, bariyeri yüzeye çıkardığınız andan itibaren, araç geçişi tamamen ortadan kalkmaktadır.

 

Mantar Bariyerlerin Özellikleri

 

Mantar bariyerler, elektriklidir. Kumandalı özelliği ile 9-10 saniyede yüzeye çıkan mantar bariyerler, gece ışıklandırma özelliği ile gece araç geçişlerini önlemektedir. 6000 jouye çarpma etkisine dayanıklı olan mantar bariyer ler, 60000 joule yük baskısına dayanıklıdır. İstenildiğinde manuel bir şekilde yere bastırılan mantar bariyer çeşitleri, geçişleri maksimum kontrol altına almaktadır.

 

Yeni Nesil Bariyer Sistemi

 

Yeni nesil bariyer sistemi olarak üretilen mantar bariyer sistemleri, askeri alanlarda geçişe yasak olan yerlerde, emniyet müdürlüklerinde, şehir merkezlerinde önemli noktalarda araç geçişinin yasak olduğu yerlerde, mantar bariyer tercih edilmektedir Hava şartlarından etkilenmeyen bu ürünler, pratik ve etkili çalışma sistemiyle, konusunda uzman olan firmamızın, çalışma yöntemleriyle satışa sunulmaktadır. 230 v 50 herz gücündeki motorlar, mantar bariyerin ağırlığına göre özel olarak tercih edilmektedir. -60 derece soğuğa dayanabilen bu ürünler, pratik ve etkili bir bariyer özeliğine sahiptir.

 

Özellikle yayalara tahsis edilen ve araçların kesinlikle geçişine izin verilmeyen noktalarda, gömme bariyer (mantar bariyer), en çok tercih edilen bariyer sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bariyer hizmetinde otomatik yöntemleri tercih eden firmamız, mantar bariyer sistemlerinin montajı ve tamiri konusunda yardımcı olmaktadır. Teknik servis hizmetinde en iyi ve en etkili çözümleri sunan firmamız, istenildiği zaman, mantar bariyerlerin yerini değiştirebilir. Yerin altındaki motor mekanizması ve yuvası, dış darbelerden etkilenmez. Sağlam metal yapısı nedeniyle, çarpmalara dayanıklıdır.

 

Gece fotoselli nedeniyle, gece kullanımı da çok verimli olan mantar bariyer sistemleri, pratik kullanıma sahiptir. Mantar bariyerin yapısına göre oluşturulan motor kısmı, içeriden ve dışarıdan kumandalı bir şekilde üretilmektedir. >Hidrolik mantar bariyerler de aynı özelliklere sahiptir. Ayrıca, mantar bariyer sistemlerine, manyetik loop dedektörler, fotoseller, yanıp sönen ışıklar ve kırmızı, yeşil trafik ışıkları eklenebilir. Çevre düzenlemesine göre tasarlanabilen mantar bariyer sistemleri, çevre dekoruna uyumlu bir şekilde, özel olarak üretilmektedir. Tasarım bakımından en iyi çalışmalara imza atılmıştır.