Otomatik kapı sistemleri günümüzde hem işyerleri hem evlerde modern çağın bir gereği gibi görülüyor. Hızlı akan iş ve ev hayatının içinde hızlı açılan kapılar hem zamandan kazandırıyor hem de estetik duruşu ön plana çıkarıyor. Kanatlı kapı modellerini sürgülü bahçe kapılarında, sensörlü cam kapılarda, fabrika kapılarında, fotoselli kapılarda ve sineklik sistemlerinde kullanabilmekteyiz. Firmamızda kanatlı kapılarda kanatlı kapı motoru BFT güvencesi ile sağlanmaktadır.

Kapı otomasyon sistemleri içinde Dünya üzerinde kalitesi hiç tartışılmaz en büyük olan BFT ürünlerini kanatlı kapı motorlarında da kullanmaktayız. İtalya ‘ dan ithal edilen bu motorların kullanımları hem hızlı hem de yüksek oranda garantilidir. Türkiye içerisinde ve yurtdışında pek çok firmaya da hizmet veren Kent Otomasyon BFT garantisini taşır. BFT markalı ürünlerimizin teknik desteğini ve servis desteğini ömür boyu vermekteyiz.

Bft Kapı Motorları Güvencesi İle Kapı Sistemleri

BFT markalı motorlar kanatlı kapı sistemlerinde kullanılabildiği gibi kapı motorlarının hemen her türünde faaliyet gösterirler. Yana kayar kapılardaki otomasyon çözümlerinde, elektromanyetik tip kanatlı kapı otomasyonları hizmetlerinde, hidrolik tip kanatlı kapı otomasyonlarında ve bariyer alanındaki tüm kapı sistemlerinde bft kanatlı kapı motoru kullanılmaktadır.

Kapı Otomasyon Sistemlerinde Bft Güvencesi

BFT markalı motorları garaj kapısı, bahçe kapısı, seksiyonel kapılari endüstriyel kapılar, otoprark bariyerlerinde, mantar bariyerlerde, radarlı cam kapı, uzaktan kumanda alıcı kartlarında kullanılmaktadır. Tasarımı yapılarak hazırlanacak olan kapının uzunluğuna bağlı olarak kullanılacak motor gücü seviyesi ve kanatlı kapı motoru fiyatları değişim göstermektedir.

Kapı otomasyon sistemleri konusunda artan talep karşısında size en kaliteli hizmeti sunmak için gayret gösteren Kent Otomasyon 1994 yılından bu yana müşteri memnuniyetini önemseyerek hizmet vermektedir. Otomasyon sistemleri çözümlerinde siz müşterilerinin her zaman yanında olan Kent Otomasyon’ u soru ve sorunlarınız için 0212 695 20 50 – 0212 593 77 99 numaralı hattımızdan arayarak bilgi alabilirsiniz.