Kepenk, Kepenk Sistemleri, Kepenk Fiyatları

Kepenkler, yeni nesil çalışmalarıyla, oldukça estetik ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Kepenk üretiminde söz sahibi olan firmamız, kumandalı kepenk seçenekleriyle, kepenk açmayı eziyet olmaktan çıkarmıştır. Eski kepenk sistemlerinde, raylar üzerinde kaydırılan saçlar, sıkışıyordu. Tambur içerisinde rulo haline gelen kepenkler zamanla paslanıyor ve kullanılmaz hale geliyordu.

 

Yeni Nesil Kepenkler

 

Yeni nesil kepenkler, firmamız tarafından isteğe bağlı bir şeklide üretilmektedir. Bütün girişler için özel kepenk uygulaması gerçekleştiren firmamız, alüminyum kepenk ve galvaniz kepenk gibi birçok kepenk çeşidini, müşterilerine sunmaktadır. Günümüz çalışma sistemlerinde en etkili çözümleri sizler için sunan firmamız, kepenk sanayisinde en iyi çalışmalara imza atmıştır.

 

Kepenklerimiz, içi dolu ve boş profillerin takılması ile oluşturulmaktadır. Açılma esnasında tamburda toplanan kepenklerimiz, dış darbelere dayanıklıdır. İçi dolu olan alüminyum kepenkler, daha çok iç mekânlar için tercih edilmektedir. Pencereli kepenk çeşitlerinde, orta kısımlardan pencere şeklinde deliklerin açılmasıyla oluşturulan kepenklerdir. Bu pencere boyutları, özel olarak oluşturulmaktadır. Kepenk teknolojisinin en son haddine geldiği günümüzde, yeni çıkan modeller, pratik bir şekilde satışa sunulmaktadır. Uzaktan kumandalı olan kepenk ürünlerimiz, iş yerlerinizin özel tasarımlarıyla uyumlu bir şekilde üretilmektedir.

 

Dekor çalışmalarına uyumlu estetik ve zarif görünümlü kepenk çeşitlerini, hızlı bir şekilde monte ede firmamız, pratik çözüm noktasında, adından sıkça söz ettirmektedir. Kepenk teknolojisinin en son ürünlerini sunan firmamız, kepenklerin et kalınlığına göre fiyat çıkarmaktadır. İçi boş olan ve iç kısımdan destekli olan profillerle üretilen kepenkler, dışarıdan gelen darbelere çok dayanıklıdır. Özellikle sokak gösterilerinde, iş yerinizi maksimum koruyan kepenklerimiz, dışarıdan gelecek olan saldırılarda, tam güvenlik sağlamaktadır. Dışarının tozunu, yağmurunu ve benzeri etkilerini, dışarıda bırakan kepenk çeşitlerimiz, tam bir ısı yalıtımı oluşturmaktadır. Isı yalıtımı konusunda, kepenkler, en iyi çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

İş yerinizin Prestiji Artsın

 

Dekorasyon, iş yerinizin prestijini artıran çalışmalardır. Bu çalışmalara uyumlu olarak üretilen kepenk çeşitlerimiz, iş yerinizin daha güzel görünmesi için, en iyi çalışmalara imza atmaktadır. Konusunda uzman olan ve en iyi çözümleri sizler için sunan firmamız, mükemmel iş yeri tasarımları için, en iyi çözümü gerçekleştirmektedir. Elektrikler kesildiği zaman özel emniyet sistemiyle açılan kepenklerimiz, iş günü kaybınızı önlemektedir. Estetik ve zarif dekorasyonuyla, eski kepenkleri tarih sayfalarına gönderen ürünlerimiz, yeni gelişmelere açık olacak şekilde üretilmeye devam etmektedir. İç mekan ve dış mekân kepenk sistemlerinde, güvenlik unsurunu en iyi şekilde değerlendiren firmamız, iç mekan kepenklerini, içi dolgulu alüminyum profillerle, dış mekan kepenklerini de, içi dolgulu olmayan galvaniz profillerle imal etmektedir.

Kepenk, Kepenk Sistemleri, Kepenk Fiyatları