Otomatik Döner Kapı, Otomatik Kapı, Otomatik Kapı Fiyatları
Otomatik Döner Kapı, Otomatik Kapı, Otomatik Kapı Fiyatları

Manuel Döner Kapı

Döner kapı sektöründe söz sahibi olan firmamız, manuel döner kapı üretiminde en iyi tercihleri üretmektedir. İsteğe bağlı, özel manuel döner kapı sistemlerini sizler için sunan firmamız, bütün dekorlar için özel döner kapı üretimi gerçekleştirmektedir.

 

Manuel Döner Kapı

Manuel döner kapılar, adından da anlaşılacağı gibi, otomatik olmayan veya elektrikli olmayan kapı anlamında kullanılmaktadır. Bu özelliği nedeniyle, manuel kapılar, biraz daha ekonomiktir. Manuel döner kapılar, insan gücüyle çalışır. İçeri giren kişi, iterek kapıyı döndürür ve karşı tarafa geçer. Bütün döner kapılarda olduğu gibi manuel döner kapılar da, ısı yalıtım özelliği ile üretilmektedir.

 

Bütün Mekânlar İçin Döner Kapı Üretiyoruz

Bütün mekânlar için döner kapı üretebilen firmamız, tasarım ve dekorasyon bakımından, en iyi manuel döner kapı üretmektedir.

 

İki, Üç ve Dört Bölmeli Üretilmektedir

İsteğe bağlı bir şekilde üretilebilen manuel döner kapı ürünleri, 2, 3 ve 4 bölmeli üretilmektedir. Ortası camlı manuel döner kapılar, dekorunuza göre üretilmektedir. Konusunda uzman olan ekiplerimiz, pratik ve etkili çözüm yöntemlerini, en iyi çalışma sistemlerini sunmaktadır. Lamine cam, temperli cam, paslanmaz boru kolu, enerji tasarruflu led ışıklandırma, manuel kilit ve at kılı fırça malzemeleri, manuel döner kapı üretiminde kullanılan malzemelerdir. Temizlenme özelliği bakımında oldukça pratik olan manuel döner kapı ürünleri, kolay temizlenebilir özelliklere sahiptir.

 

Elektrostatik toz boya, özel renkli satine, renkli cam, paslanmaz çelik uygulaması, gece koruma kalkanı ve hava perdesi, ek özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Alüminyum kapı seçenekleri, manuel döner kapı sistemlerinde en çok tercih edilen kapılardır. Paslanmaz özellikli alüminyum malzeme ile üretilen manuel döner kapı ürünleri, en iyi çözüm olarak, en çok tercih edilen seçenektir. Kataloğumuzdan, istediğiniz döner kapı modelini seçerek, montajını yaptırabilirsiniz.

 

Seçkin Mekânlar İçin En İyi Tercih

Seçkin mekânların tercihi olan manuel döner kapı, trafiğin fazla olduğu mekânlarda, en çok tercih edilen kapı sistemleridir. Kapı sistemi kategorisinde, trafiği fazla olan ve güvenliğin gerekli olduğu yerlerde, manuel döner kapı sistemleri, en çok tercih edilen kapı sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Döner kapı kategorisinde en iyi çözümleri sunan firmamız, özel mekânlar için, özel tasarımlı ve dekorasyonlu döner kapı sistemlerini tercih etmektedir. Özel kapı sisteminin mükemmel bir şekilde piyasaya sunumunu gerçekleştiren firmamız, kaliteli ve etkili kapı üretimini gerçekleştirmektedir.

 

Dekorasyonlarınıza Özel Üretim

Özel Şirketinizin girişini özel bir dekorasyonla yaptırmak istiyorsunuz fakat bu dekorasyona uygun bir kapı tasarlayamadınız. Bu konuda uzman olan ekiplerimiz, özel dekorasyonunuzu değerlendirerek, dekorasyonunuzun renk ve tasarım özelliğini değerlendirip, en iyi manuel döner kapı sistemini üretmektedir. Paslanmaz veya statik boya özellikli üretilen döner kapı ürünleri, pratik ve etkili çözüm yöntemlerini tercih etmektedir. Konusunda uzman olan firmamız, ön keşif hizmetiyle, yapılacak kapı konusunda, gerekli olan projeyi çizerek, size, en iyi döner kapı hizmetini sunmaktadır.

Yapılacak döner kapı hakkında bir den fazla sunum gerçekleştiren firmamız, en iyi döner kapı hizmetini gerçekleştirmek için, ön çalışma programını daha geniş tutmaktadır. Konusunda uzman olan firmamızın pratik ve etkili çözüm yöntemleriyle çalışması neticesinde, mekânınız için en iyi döner kapı tasarımlarını, sizler için üretiyoruz.