Fotoselli kapıları artık günlük hayatımızda sıklıkla görüyoruz. Fotoselli kapı modelleri içerisinde en sık görülen modelleri çift veya tek kanatlı olarak yana kayar modelleridir. Diğer fotoselli kapı modelleri içerisinde teleskobik yana kayar ve dairesel yana kayar ile yarı hermetik kapılar ile hermetik kapı modelleridir. Fotoselli kapılar manuel ve otomatik döner kapı sistemleri olarak tasarlanmışlardır. Kent Otomasyon ürünlerinin her bir tanesi ISO 9001 kalite standartlarına ve CE kalite belgelerine sahiptir.

Manuel Kapılardan Daha Hızlı Çözümlere

Fotoselli kapılar otomatik olarak açılıp kapanan kapılardır. Bir nesne kapıya yaklaştığı zaman otomatik olarak açılır ve nesne uzaklaştığında otomatik olarak kapanır. Manuel kullanımdan sıkıldığınız kapılarınızda otomatik kapı kullanımı sizi hem zamandan tasarruf ettirecek hem de estetik bir görünüm sağlayacaktır. Bahçelerinize ve bahçe kapılarınıza bft fotoselli kapı tercih edebilirsiniz. Evinizin dış cephesine uyumlu olacak bir modeli tercih ettiğinizde son derece estetik bir görünümü elde edeceksiniz, bahçe girişiniz hiç olmadığı kadar güzel görünecek.

Ücretsiz Keşif İmkanı

Bft fotoselli kapıları bahçe kapınızda kullanabileceğiniz gibi daha farklı alanlarda da kullanmanız mümkün. Bft fotoselli kapılar diğer kapılardan daha hızlı açılma kapanma hızına sahiptirler. Firmamız sizin hangi kapıyı tercih etmeniz konusunda çözüm sunacaktır. Fotoselli kapılar ve bft fotosel fiyatı konularındaki sorularınıza çözüm bulmak için ücretsiz keşif imkanı veriyoruz. Kapınıza ait ölçülerin alınmasının ardından size sunacağımız seçenekleri değerlendirmeniz sonucunda 1994 yılından beri faaliyet gösteren deneyimli firmamızdan hizmet alacaksınız. Tüm araştırmalarınızı web sitemiz üzerinden yapabileceğiniz gibi 0212 695 20 50 – 0212 593 77 99 numaralı telefon numaralarından bizi arayarak sorularınızı yöneltebilirsiniz. Optik fotoseller sayesinde otomatik açılıp kapanan kapıların güvenli, konforlu ve estetik kullanımları ile evinizin çehresi güzelleşecek siz de vakitten kazanmış olacaksınız.