Otomatik Bariyer Sistemlerinin kişisel kullanımlı olanları olduğu gibi açık alanlarda, çok sayıda araç giriş çıkışının yapıldığı alanlarda da kullanımı mevcuttur. Araçların giriş çıkışlarının hem daha güvenli hem de daha hızlı yapılmasına olanak veren kollu bariyer sistemleri de bunlardan birisidir. Kollu bariyer sistemlerinin yapısında üzerinde farklı bir malzeme ile yapılmış olan ayrı bir kolun yer aldığı düzenek bulunur. Bu yapı otomatik geçişlerde yukarı kalkarak geçiş sağlar. Dış koşullara bağlı olarak darbelere, paslanmalara karşı koruyucu bir malzeme kullanılmıştır. Uzun yıllar boyunca kullanım olanağı sağlayan kollu bariyer sistemi cihazlarımızın uluslararası kalite standartları gözetilerek üretimi sağlanmıştır.

Kollu Bariyer Sistemleri Avantajları

Kollu bariyer sisteminde kol uzunluğuna bağlı olarak fiyat oranları değişmektedir. Bulunduğu alanın şekline göre üretimi sağlanan kollu bariyerlerin çalışma hızı ve kullanım süresi müşterilerimizi memnun etmektedir. Bariyer güvenlik sistemleri sağladığı avantajlara göre oldukça ekonomiktir. Uzaktan kumanda cihazı gibi entegre edilebilen cihazlar istenirse beraberinde alınabilir. İstenmeyen araç giriş ve çıkışlarını engeller bu nedenle güvenlik sağlamada en uygun çözümlerdendir. Kollu bariyer sistemlerindeki en büyük avantaj hızlı olması ve personel ihtiyacını gidermesidir. Otomatik bariyer sistemleri can ve mal güvenliği için tercih edilirler.

Ön Keşif Hizmetimiz İle Sorularınıza Cevap Buluyoruz

Bariyer üreticiliği yapan firmamız ile yapılan alış verişlerde satış sonrası desteği de vermekteyiz. Gerekli servis hizmetlerinin tümü deneyimli personelimiz tarafından karşılanmaktadır.

Otomatik bariyer sistemleri konusunda uzun yıllardır hizmet veren deneyimli personelimiz pratik çözümler ile ücretsiz keşif yapma imkanını siz müşterilerimize sunmaktadır. Firmamızın bariyer kapı yapımı için ön keşif hizmetinde montaj konusundaki soru ve sorunlarınıza cevap verip, hızlı ve etkili çalışma yöntemiyle sonuca ulaştırmaktadır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bariyer sistemlerinin üreticisi olan firmamız alanında en uygun ve kaliteli seçimleri sunmaktadır.