Otomatik Bariyer Sistemleri

Güvenlik kategorisinde değerlendirilen otomatik bariyer sistemleri, araç geçişlerini düzenli hale getiren ürünlerdir. Paslanmaz çelik malzeme veya elektrostatik boya ile kaplanan bu ürünler, paslanmaya ve çürümeye karşı özel bir koruma sistemi uygulanmaktadır.

 

Çeşitli Özelliklerde Üretiliyor

Otopark bariyerleri, birçok özellikte üretilmektedir. Hızlı tren geçişlerinde, havaalanların, büyük iş merkezlerinin girişleri de ve benzeri yerlerde, otomatik bariyerler kullanılmaktadır. Zaman kontrollü olan modellerde, istediğiniz zaman açılır, istediğiniz zaman kapanır. Kartlı geçiş, yüz taraması ve parmak izi özellikli üretilen bu otomatik bariyer sistemleri, pratik özelliklerde üretilmektedir. Güvenlik fotoselli ile araç geçişi esnasında, havada durmaktadır. Ayrıca, acil durum özelliği ile sürekli açık kalabilir. Acil durum modunda, kapama ve açma özellikleri devre dışı kalır ve bariyer açık kalır. Geçiş esnasında yanma ve sönme fonksiyonu ile güvenlik görevlisine ikazda bulunur. Bu özelliği ile oldukça etkili özelliklere sahiptir. İstediğiniz renkte, otomatik bariyer sistemleri kategorisinde, seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Geçişleri Düzenli Hale Getirin

Normal elle açılan bir kapı düşünün. Bu kapıyı on dakikada bir açtığınızı düşünün. Bu çok yorucu olacaktır. Günümüzde geçişin çok olduğu ve ağır vasıtaların geçmek zorunda kaldığı mekanlar için, otomatik bariyer sistemleri en kullanışlı sistemlerdir. Fabrikalarda, ağır vasıtaların geçişi esnasında zeminde oluşan çökmeler, bu kapının işleyişini etkilemez. Ayrıca, yük araçları ne kadar yüklü olursa olsun, rahatlıkla geçmektedir. Fotoselli kapılarda, aracın yaklaşmasıyla birlikte, bariyer açılır. Bu özellik, pratik kullanım gerçekleştirmektedir.

 

Otopark Bariyeri, Kollu Bariyer, Nice Bariyer, Bariyer Sistemleri
Otopark Bariyeri, Kollu Bariyer, Nice Bariyer, Bariyer Sistemleri

Bu bariyerlerde, uzun kanatlı kısım, karşı tarafta tutacağı ile kapama işlemini tamamlamaktadır. Bazı bariyer sistemlerinde, kanadının altına, kapandığında yere değecek eklentileri vardır. Akordiyon bariyerler ise, adından da anlaşılacağı gibi, akordiyon gibi açılıp kapanmaktadır. Bariyer sistemlerinde en çok kullanılan bu ürünler, isteğe bağlı bir şekilde tercih edilmektedir. Fabrika, büyük askeriye alanlar, emniyet müdürlükleri, büyük siteler, büyük holdinglerin sahaları ve büyük site girişlerinde, fotoselli bariyer kategorisi, en çok tercih edilen kategoriler arasındadır. Konusunda uzman olan ve oldukça pratik çalışma yöntemlerini tercih eden firmamız, en iyi çalışma yöntemlerini tercih etmektedir. İstenilen uzunlukta bariyer yaptırabilirsiniz. Ancak, bariyerin ağırlığına göre, bariyer motorları tedarik edilmektedir.

 

 Bariyer Servisi

Bariyer üretici firmamız, bariyerlerin bakımı için gerekli servis hizmetini tedarik etmektedir. Bariyerlerin montaj işlemini kısa zamanda gerçekleştiren ekiplerimiz, bariyer tamir bakım ve onarım hizmetini de kısa zamanda gerçekleştirmektedir. Pratik geçiş için en iyi seçenek olan otomatik bariyer sistemleri isteğe bağlı bir şekilde montajlanmaktadır. Geçiş esnasında, güvenlik görevlilerinin istediği özellikte çalışabilen güvenlik bariyerleri, mükemmel özelliklerle üretilmiştir. Konusunda uzman olan ve pratik çözümlerle hizmet veren ekiplerimiz, en iyi çözüm noktasını tercih etmektedir. Ön keşif hizmetiyle, bariyer kapı yapımında yapılması gereken montajı işlemini tespit eden firmamız, hızlı ve etkili çalışma yöntemlerini tercih etmektedir. Bariyer sistemlerinde en iyi çözüm, firmamızın bariyer sistemleridir.