Otomatik Kapı Sistemleri

Kent otomasyon kapı sistemleri, oldukça geniş ürün yelpazesi ile her ihtiyaca uygun otomatik kapı satışı yapan kurumsal bir firmadır. Kullanım alanı son derece geniş olan otomatik kapılar, her mekâna uygun profesyonel çözümlerle ve en ekonomik fiyatlarla kent otomasyonda satıştadır.

Otomatik Kapı, Otomatik Kapı Sistemleri, Otomatik Kapı Fiyatları
Otomatik Kapı, Otomatik Kapı Sistemleri, Otomatik Kapı Fiyatları

Otomatik Kapı Modelleri

-Döner Kapı

-Fabrika Kapısı

-Otomatik Fotoselli Kapı

-Otomatik Bahçe Kapısı

-Otomatik Garaj Kapısı

-Hızlı PVC Kapı

-Seksiyonel Kapı

-Yangın Kapıları

Her biri son teknoloji ürünler olan otomatik kapı çeşitleri, kullanılan mekânlarda yaşam kalitesini arttıran fonksiyonel kapılardır. Firmamız 20 yıldır en kaliteli otomatik kapı sistemleri ile en ekonomik ve en güvenilir hizmeti sunmaktadır. Uzaktan kumandalı garaj kapısından fabrika kapısına, Kollu bariyer sistemlerinden otomatik kepenk ve seksiyonel kapılara kadar onlarca çeşit ürünü ile her ihtiyaca anında cevap vermektedir.

 

Otomatik Kapı Sistemleri Kullanım Alanları

-Fabrika ve depolar

-Oteller

-Alışveriş merkezleri

-Toplu yaşam alanları

-Zincir mağazalar

-Hastaneler

-Küçük işletmeler

-İş merkezi ve konutlar

-Bahçeler

-Garajlar

 

Fabrika ve Depolarda Kullanılan Otomatik Kapı Sistemleri

Fabrika ve depolarda endüstriyel seksiyonel kapılar kullanılmaktadır. Yükleme alanlarında ürün giriş çıkışlarında kullanılan dayanıklı ve uzun ömürlü bir kapı çeşididir. Tavana doğru açılma özelliği ile he kullanışlı hem de ferah alanlar oluşturur. Kullanılacak olan mekâna göre istenen yükseklik ve genişlikte üretilmektedir. Üretim olarak beyaz renkli olsa da, dış cephesi her firmaya özel boyanabilir. Çelik sandviç panel yapısı ile her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. Kullanım olarak standart butonlu, zincirli manuel çekme tip, endüktif alanlı, radarlı, fotoselli veya uzaktan kumandalı olarak çeşitleri bulunmaktadır.

Fotoselli Kapı Modelleri

-Yanakayar Fotoselli

-Dairesel Fotoselli

-Teleskopik Yanakayar Fotoselli

-Döner Kapılar

ve 90º Derece Açılır Kapılar olmak üzere birçok çeşidi bulunan fotoselli kapılar, otellerde, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, toplu yaşam alanlarında, iş merkezi ve konutlarda kullanılmaktadır. En kullanışlı ve en şık otomatik kapı sistemleri olarak dairesel fotoselli kapılar dikkat çekmektedir. Her mimari yapıya uyumu ve estetik katkıları ile hem görsel anlamda hem de fonksiyonellik bakımından bir numaradır. Bulunduğu mekâna değer katan dairesel fotoselli kapılar özellikle insan sirkülasyonunun yoğun olduğu binalarda geçiş kolaylığı sağlar.

 

Dairesel ve Yana Kayar Bahçe Kapıları

Ahşap, alüminyum veya ferforje yapılı dairesel bahçe kapıları, apartman, müstakil binalar, fabrika ve her türlü işletmelerde giriş çıkış kontrolü sağlayan fonksiyonel kapılardır. Güvenlik, konfor ve rahatlık bakımından dikkat çekmektedir. Uzaktan kumandalı olan dairesel bahçe kapıları, otomatik kapı sistemleri içinde en çok kullanılan kapı modelidir. Talebe göre radar, metal kütle dedektörü, buton, kartlı ve şifreli kumandalı geçiş sağlanabilir. Yana kayar bahçe kapıları da yine aynı mekânlarda kullanılan bir otomatik kapı çeşididir. Yana kayar otomatik kapıların en belirgin özelliği ikinci bir komuta gerek kalmadan otomatik olarak kapanması ve kapının açık kalma riskinin sıfır olmasıdır.

Bahçe Kapısı, Bahçe Kapısı Fiyatları, Otomatik Bahçe Kapısı
Bahçe Kapısı, Bahçe Kapısı Fiyatları, Otomatik Bahçe Kapısı
Bahçe Kapısı, Bahçe Kapısı Fiyatları, Otomatik Bahçe Kapısı
Bahçe Kapısı, Bahçe Kapısı Fiyatları, Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik Garaj Kapıları

Yekpare, stor ve seksiyonel üç çeşidi bulunan otomatik garaj kapıları, teknolojinin en iyi şekilde değerlendirildiği bir kapı modeli olarak garajların güvenliğini sağlamaktadır. Artık her bahçede bulunan garajlar otomatik garaj kapısı ile kapatılmakta ve böylece garajlar muhafaza altına alınarak çok daha kullanışlı hale gelmektedir.

Yekpare garaj kapılarında geniş galvaniz kaplama dayanıklı blok kasalar dikkat çeker. İçeriden kilitlenen bu kapılarda isteğe bağlı pencere detayı da eklenmekte, kapı altına konulan toz filtreleri ile garaj hijyeni sağlanmaktadır. Stor garaj kapıları motorlu ve uzaktan kumandalıdır. Elektrik kesintisinde manuel açılıp kapanabilir. Modern teknoloji çağının en kullanışlı kapılarından olup rulo halinde toplanarak mekândan tasarruf sağlar. Seksiyonel garaj kapıları ise son derece dekoratif ve estetik olup, güvenlik ve kötü hava koşulları bakımından üst düzey korumalı bir otomatik kapı çeşididir.

Garaj Kapısı, Garaj Kapısı Sitemleri, Garaj Kapısı Fiyatları
Garaj Kapısı, Garaj Kapısı Sitemleri, Garaj Kapısı Fiyatları

Yangın Kapıları

Bina güvenliği için en önemli kapı modellerinden olan yangın kapıları, ısı 74° ye ulaştığında otomatik olarak kapanarak yangının yayılmasını önleyen akıllı kapılardır. Ateşe dayanıklı, duman sızdırmayan ve içeriden açılabilen kapılar olup, 3 saate kadar yangının yayılmasını önler yapıdadır. İsteğe bağlı olarak pencere sistemi, şifreli geçiş veya bina otomasyonuna adaptasyon sağlanabilir.

 

Satış Montaj ve Servis Hizmeti

Sadece son teknoloji otomatik kapı satışı ile sınırlı kalmayan firmamız, otomatik kapı montajı ve kaliteli servis hizmetleri ile de ilk tercihler arasındadır. Herhangi bir sorunda otomatik kapı sistemlerinde muhatap bulmak çok önemlidir. Özellikle büyük küçük tüm iş yerlerinde otomatik kapılar asla arızalı kalmamalıdır. Bu durumun bilincinde olan firmamız, işinin ehli teknisyenleri ile en hızlı ve en kaliteli otomatik kapı servis hizmetini en ekonomik fiyatlarla sunarak her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. En ünlü İtalyan markaları olan Bft, Nice, Faac, Genius markalarında yetkili servis ağı ile tüm dünyada servis hizmeti sunmaktadır.

Otomatik Döner Kapı, Otomatik Kapı, Otomatik Kapı Fiyatları
Otomatik Döner Kapı, Otomatik Kapı, Otomatik Kapı Fiyatları

Otomatik Döner Kapı Sistemleri Avantajları

İster ticari, ister endüstriyel, ister otopark, garaj ve bahçe sistemleri olsun, otomatik kapı sistemleri her bakımdan kullanıldığı mekânda konfor ve güvenliği sağlamaktadır. İnsan kalabalığının yoğun olduğu binalarda geçiş kolaylığı sağlamakta, otomatik oluşları ile manuellikten çıktığından açık kalma riskini ortadan kaldırmaktadır. Döner otomatik kapı modelleri, yukarı açılan veya toplanan kapı çeşitleri, kullanıldığı mekâna değer katan ve alan tasarrufu sağlayan kapılardır. Teknolojinin kapı sistemlerine de yansıdığı günümüzde, binaların değerine değer katan ve estetik olarak son derece şık duran otomatik kapı sistemleri, her mekâna uygun modelleri ile kentotomasyon.com’dadır.

Her çeşit binada ve mekânda kullanılmak üzere ihtiyaca göre değişen modelleri ile tüm otomatik kapı çeşitleri kent otomasyonda en ekonomik fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır. Satı, montaj ve servis hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen firmamızı arayarak taleplerinizi geçebilir, kaliteyi en ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Etiket: Otomatik Kapı, Otomatik Kapı Sistemleri, Otomatik Döner Kapı, Döner Kapı, Fabrika Kapısı, Seksiyonel Kapı, Garaj kapısı, Garaj Kapısı Sistemleri, Yangın Kapısı, Otomatik Kapı Fiyatları, Döner Kapı Fiyatları, Fabrika Kapı Fiyatları, Seksiyonel Kapı Fiyatları, Garaj Kapısı Fiyatları