Otopark Bariyeri

Otopark Bariyeri, Kollu Bariyer, Nice Bariyer, Bariyer Sistemleri
Otopark Bariyeri, Kollu Bariyer, Nice Bariyer, Bariyer Sistemleri
  • Otopark Bariyer Sistemleri Neden Gereklidir?

Günümüzde kapalı ve açık alanlarda bulunan tüm otoparklarda çeşitli bariyer sistemleri bulunmaktadır. Kimi zaman mantar bariyerleri şeklinde kendisini gösteren, kimi zaman ise kollu bariyer sistemleri şeklinde kullanılan otopark bariyeri ve sistemleri, otoparkların olmaz ise olmazları arasında yer almaktadır. Genel amaçları doğrultusunda araç yoğunluğunu azaltmak, kontrollü geçiş sağlamak amacı ile kullanılan otopark bariyeri genellikle buton ve kumanda gibi çeşitli sistemler ile entegre halinde kullanılmaktadır. Ticari olarak hizmet veren otoparkların yanı sıra, yine aynı şekilde tüm açık ve kapalı hususi otoparklarda da bu sistem rahatlıkla kullanılabilmektedir. Firmamızın da satışa sunduğu ve ürettiği otopark bariyer sistemleri tüm Türkiye genelinde pek çok farklı yerde kullanılabilmektedir.

 

  •  Otopark Bariyer Sistemleri Neler İle Entegreli Kullanılabilir?

Otopark bariyer sistemleri pek çok farklı ürün ve cihaz ile entegre halinde kullanılabilmektedir. Genellikle otoparklarda araç giriş ve çıkışlarını sağlandığı bölgelerde; kollu otopark bariyer sistemleri kullanılmaktadır. Bu bariyerler; dilendiği şekilde entegre edilebilen cihazlar ile uyumludur. Eğer otopark işletme olarak kullanılıyorsa çeşitli plaka okuyucu kamera sistemleri, kart sistemleri ve buton sistemleri ile entegre sağlanırken; bu otomasyonlar hususi kullanılan otoparklarda genellikle uzaktan kumanda ile çalışmaktadır. Oldukça geniş bir yaratıcılığın mümkün olduğu otopark bariyeri bu entegre ve otomasyon sistemleri ile daha pratik, daha kullanışlı ve daha fazla işlev görecek hale gelmektedir.

 

  • Otopark Bariyerinde Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?

Güvenlik ve düzen için otopark bariyer sistemleri oldukça kullanışlı yapılardır. Bu anlamda firma olarak ülke genelinde müşterilerimizin kullanımına sunmuş olduğumuz pek çok farklı otopark bariyer sistemi ile tanınıyoruz. Firma olarak en kaliteli ürünlerin tedarik edilmesi ve aynı kalite de ürünlerin üretilebilmesi adına var gücümüzle çalışıyoruz. Peki, otopark bariyer sistemlerinde diğer müşterilerimiz gibi neden sizler de bizi seçmelisiniz?

 

Güvenlik ödün verilmeyecek konulardan birisidir. Özellikle otopark alanları gibi araç çıkışı ve çıkışının yoğun olduğu ve kontrol altına alınması gereken yerlerde otopark bariyerlerinin önemi oldukça fazladır. Bu anlamda ucuz ve kaliteden uzak otopark bariyer sistemlerini değil de, kaliteli ve sorunsuz çalışması ile yıllar boyunca size hizmet edecek ürünlerimizi seçmeniz için birçok neden var. Tüm Türkiye’de ve yurt dışında pek çok faklı yerde kullanılmak üzere referansları bulunan firmamızın; ilk politikası müşteri memnuniyeti ve sıfır ürün arızası! Müşterilerimize sunmuş olduğumuz otopark bariyerlerini özen ile üretiyor, tasarlıyor ve kusursuz bir şekilde sizlerin hizmetine sunuyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz ve üretim personelimiz ile otoparkınızı daha güvenli hale getirmeye çalışıyoruz. Başta otopark bariyer sistemleri olmak üzere tüm bariyer sistemlerinin ve entegre yan ürünlerinin satışını, üretimini, bakımını ve onarımlarını üstlenerek; müşterilerimize bariyer sistemleri alanında ki en kapsamlı ve en uygun fiyatlar ile en cazip avantajları ve hizmetleri sunuyoruz.