Otopark Sistemleri

Otopark dünyası, araç geçişlerini çok olduğu bir dünyadır. Otoparka girecek olan araçlar, özel otomatik bariyer özelliğine sahip kapılardan giriş çıkış yapmaktadır. Otopark sektöründe, çıkışta ödemeli sistem, merkezi ödemeli sistem, el terminalli otopark sistem, ücretli otopark plaka okuma sistemi, OGS ve RFID sistemleri, vale otopark sistemi, otopark yönlendirme sistemi ve plaka okuma sistemi gibi birçok kategoride otopark sistemleri hizmeti vermekteyiz.

 

Araçlar İçin En İyi Hizmet

Araç geçişlerinde çok büyük öneme sahip olan geçiş bariyerleri, pratik ve etkili bir özelliğe sahiptir Konusunda uzman olan ve geçiş bariyerlerinin montajında en iyi elemanları tercih eden firmamız, hızlı ve etkili çözüm adresi olarak bilinmektedir. Tamir ve bakım işlemleri için servis tedarik eden firmamız, montaj işleminin mükemmel olması için gösterdiği titizliği, tamir ve bakım işleminde de göstermektedir. Geçişleri mükemmel bir şekilde düzenleyen bariyerler, acil durumlarda açık modunda kalır ve açma, kapama özelliği devre dışı kalır. Fotosel özelliği ile araçlar yaklaştığı anda açılır ve kapanır. Kapanırken araç geçeceği zaman, anında durarak ve yüzde yüz güvenlik sağlar. Parmak izi, yüz taraması ve benzeri mükemmel özelliklere üretilen otopark bariyer sistemleri, otopark sistemlerini en önemli malzemesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Otomatik Çözüm

Otomatik çözüm kategorisi, hayatımızı kolaylaştıran bir etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Konusunda en iyi çözümleri sunan firmamız, oldukça etkili ve başarılı bir şekilde otomatik çözüm sistemleri geliştirmiştir. Otopark sistemlerinde, araçların geçişleri, araçların plakalarının kayıt edilmesi ve araçlara park yerinin gösterilmesi, gibi çok önemli konular için, en son güncel otomatik otopark sistemleri tercih edilmektedir. Otoparksız bir şehir hayatının imkânsız hale geldiği günümüzde, pratik ve etkili hizmet anlayışı ile en iyi çözümleri sizler için sunmaktayız. Konusunda uzman olan firmamız, garantili hizmet anlayışı ile servis imkânları geniş olan bir yapıya sahiptir. Kurumsal özellikli sitemizden, bütün ürünlerimizi tek tek inceleyebilirsiniz.

 

Başarılı ve etkili çalışma yöntemlerini tercih edenler için, profesyonel çözümler sunan firmamız, ön keşif ekibiyle, yapılması gereken sistem için, en iyi konumu belirlemektedir. Ön keşif ekiplerimiz, en uygun yer tercihi ve bu yerler için en uygun otopark sistemleri çeşitlerini, sizler için tercih etmektedir. Bariyer sistemleriyle, mükemmel çalışma temposu yakalamak isteyenler için firmalar için, hızlı çalışma yöntemlerini kısa zamanda montajlayan ekiplerimiz, montajdan sonra, hemen bariyer sistemlerini kullanıma açmaktadır. Çok sık araçların geçtiği, askeriye, emniyet, büyük siteler ve büyük fabrikalar için çok kullanışlı olan bariyer sistemleri, otopark sistemleri için de oldukça pratik çözümler sunulmaktadır.

 

Bariyer üretiminde en iyi yöntemleri tercih eden firmamız, galvaniz kaplama ve statik boya seçenekleriyle üretilmektedir. İstenilen renklerde üretilebilen bariyerler, çeşitli modellerde üretilmektedir. İş yeriniz için yaptığınız dekor çalışmalarına uygun model ve renkleri, rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bariyer hizmetlerinde piyasanın önde giden firmalarından olan şirketimiz, zamanında iş teslimi yapmaktadır.