Özel Üretim Döner Kapı

 

  • Özel Üretim Döner Kapı ve Sistemleri Nedir?

Günümüzde birçok büyük binada kullanılan aynı zamanda özellikle Avrupa ülkelerinde bir kültür halini almış döner kapı sistemleri; oldukça kullanışlı güvenlik birimlerinden birisidir. Kapalı ve açık otoparklarda kullanılan kollu bariyer sistemleri gibi özel üretim döner kapı sistemleri de insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde kullanılmakta; yapısı ve tasarımı ile kontrollü geçişlere imkân sağlamaktadır.

 

Özellikle giriş ve çıkışların çok olduğu alışveriş merkezlerinde, büyük holding ve firma binalarında, bankaların genel merkezleri ve şubelerinde, devlet kurum ve kuruluşlarında sıklıkla kullanılan özel üretim döner kapı sistemleri, hem çıkışlara hem de girişlere imkân vermesi ve hepsini aynı anda yapması ile insan yoğunluğunu en aza indirip kontrollü geçiş imkânını sağlamaktadır. Firmamızın da üretim alanlarında yer alan döner kapı sistemleri aynı zamanda pek çok farklı cihaz ile entegre edilerek de kullanılabilmektedir.

 

  •  Döner Kapı Sistemleri Özel Olarak Üretilebilir mi?

Döner kapı sistemleri hayatımızın her anında yer almaktadır. Yoğunluğun önlenmesi kontrollü giriş ve çıkışların sağlanabilmesi açısından en çok tercih edilen ve en büyük yardımı sağlayan güvenlik birimi sistemleri yine döner kapı mekanizmaları olmaktadır. Döner kapılar genellikle üç kesitten oluşan ve kalın cam ile imal edilen ürünler olmaktadır. Döner kapı sistemlerini hareket ettirebilmesi açısında; kapının ortasında yukarıda ve aşağıda bulunan motor mekanizmaları ve sarmallar kullanılmaktadır. Fakat bazı durumlarda standart biçimlerde üretilen döner kapı sistemleri kişilerin ihtiyacını karşılamamaktadır. Bu anlamda bu kişilerin yardımına özel üretim döner kapı sistemleri yetişmektedir. Firmamızın da vermiş olduğu hizmetler arasında yer alan özel üretim döner kapı sistemleri; istenilen kalınlıkta ve sertlikte ki maddeler ile kolaylıkla üretilebilmektedir. Farklı şekillerde ve biçimler de üretilebilen bu döner kapı sistemleri; kişilerin ihtiyaçları ve kapının özelliklerine uygun olarak üretilebilmektedir.

 

  •  Döner Kapı Sistemlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Döner kapı sistemleri özellikle binaların ana damarları arasında yer almaktadır. Çünkü bina üzerine tüm girişler ve çıkışlar bu sistemler üzerinden yapılacağından; bu mekanizmalar üzerinde yaşanabilecek en küçük sorunda: binaya girişler ve çıkışlar imkânsız hale gelecektir. Bu sebeple işini şansa ve tecrübesizliğe bırakmak istemeyen firmaların markası olarak; müşterilerimize özel olarak üretmiş olduğumuz döner kapı sistemleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Binanın kapı mesafesi, genişlik, derinlik ve ebat gibi çeşitli ölçümler; şekiller ve tasarımları göz önünde bulundurarak, ihtiyacınızı karşılayabilecek özellikte döner kapı sistemlerini üretiyoruz!

Tecrübeli ve alanında uzman teknisyenlerimiz, üretim ve tasarım personelimiz ile müşterilerimize her an sorunsuz çalışabilen, sağlam ve uzun ömürlü döner kapı sistemlerinin garantisini sunuyor; sadece satışta değil satış sonrası montaj çalışmalarında, bakımlarda ve yaşanabilecek tüm sorunlarda da kesintisiz destek sunuyoruz. Tüm Türkiye ve yut dışı ülkeleri genelinde üretmiş olduğumuz özel üretim döner kapı sistemlerini; arkamızda bir referans olarak müşterilerimize bırakıyoruz!