Radarlı Kapı

Hareket sensörlü, fotoselli ve radarlı kapı olarak bilinen kapılar, insan geçişi bakımından kalabalık olan kapı bölümlerinde kullanılır. Kapıyı sürekli açmak kapamak zahmetlidir. Ayrıca, sürekli açılan ve kapanan kapıların kilit kısımları çabuk arızalanır. Açılan kapıların kapanmaması, ısı kaybına neden olur. Bütün bu sorunları ortadan kaldırmak için, radarlı kapı sistemini uygulayan firmamız, pratik ve etkili çözüm noktasında, en iyi ürünleri sunmaktadır. Kapı teknolojisinin en iyi ve en etkili çözüm sunan firmamız, pratik ve etkili çözüm yöntemleriyle, radarlı kapı üretmektedir.

 

Kapı Sektörünün Pratik Ürünü

Kapı sektörünün pratik ürünü olan radarlı kapı, hareket sensörü ile çalışmaktadır. Kapı önünde hareket olması durumunda, kapı otomatik açılır ve 2-4 saniye açık kalır. Bu süreyi, ekiplerimiz istediğiniz kadar artırabilir. Kapılar tamamen camdır ve çerçeveleri alüminyumdur. Hafif olması nedeniyle, motora yük vermeyen bu kapılar, dışarıdan gelenleri, tam olarak göstermektedir. Fotosel özelliği ile açılma esnasında, rayın üzerinde kayan kapılar, rahat geçişi sağlamaktadır. Firmamız, hayallerinizdeki iş yeri dekorlarına göre, radarlı kapı sistemlerini, kısa zamanda üretmektedir. Hızlı ve etkili çözüm yöntemiyle tanınan firmamız, kısa zamanda montaj işlemini bitirmektedir.

 

Kapıların Servis Hizmetini Veriyoruz

Sensörlü, radarlı ve fotoselli olarak bilinen bu kibar kapılar, çok hafif malzemeden yapılır. Açılma esnasında büyük bir enerji tüketmez. Bu nedenle, elektrik faturanıza fazla etkilemez. Servis hizmeti kategorisinde en iyi çözümleri sizler için sunan firmamız, kapıların arıza yapması durumunda, servis hizmetini temin ederek, kısa zamanda kapıları kullanılır hale getirmektedir.

Kapı sektörünün bir numaralı ismi olan firmamız, bariyer kapı, kayan kapı, döner kapı ve radarlı kapı sektöründe, sektöründe ismini duyurmuştur. Müşteri memnuniyetini amaç edinen firmamız, pratik ve etkili çözüm yöntemleriyle, kısa zamanda iş teslimi gerçekleştirmektedir.

 

Sensörlü Kapılar Çok Pratik

Sensörlü kapılar, oldukça pratiktir. Daha önce belirttiğimiz gibi, insanların çok geçtiği yerlerde, bu kapılar çok kullanışlıdır. Dışarının bütün etkilerini dışarıda tutan kapı, ısı yalıtımlıdır. Özel conta sistemiyle, yağmuru ve nemi dışarıda tutmaktadır. Özel güvenlik sistemiyle, geçiş esnasında arada kalan bir kişi olursa, otomatik olarak tekrar açılmaktadır. Kapı sektörünün en çok tutulan ve tercih edilen kapılarından biri olan radarlı kapı sistemi, alışveriş merkezlerinde en çok görmeye alışık olduğumuz kapılardı. Ancak, hastaneler ve benzeri trafiğin çok olduğu yerlerde, radarlı kapı sistemleriyle karşılaşmak mümkün. Bu kapının tercih edilmesinin nedeni, maliyetini daha hesaplı olması ve pratik bir kullanıma sahip olmasıdır. Açılıp kapanma sayısı çok fazla olmasına rağmen, yıpranma payı çok az olan bu kapılar, diğer kapılara nazaran, çok daha fazla çalışmaktadır. Günde binlerce defa açılıp, kapanmasına rağmen, çalışma sistemi kolay kolay bozulmaz. Bu sistemde kapı sürekli kapalı kaldığı için, ısınma giderleri, bir hayli düşecektir. Kış aylarında, önemli alışveriş merkezlerinde, ısınma giderlerinin düşmesi için, radarlı kapı tercih edilmelidir.