Sensörlü Cam Kapı

Sensörlü cam kapı sistemleri, konusunda uzman olan ekiplerin tercih edilmesiyle, mükemmel sonuçlar verir. Firmamız bu konuda, güncel modellerle, iş yeriniz için estetik sensörlü cam kapı modellerini montajlamaktadır. Montaj kategorisinde en iyi tercihleri yapabileceğiniz sensörlü cam kapı sistemleri, birçok artısı vardır.

 

Sensörlü Cam Kapı Avantajları

Sensörlü cam kapı avantajları, saymakla bitmez. Giriş çıkışların çok olduğu bir yerde, kapı açma kapama işlemleri, artı mesai ister. Üstelik eski tip alüminyum iş yeri kapıları, fazla trafikte, çabuk deforme olurlar. Kapı açık kalabilir. Bu durumda, iş yerinin içerisi soğumaya başlar. Ancak, sensörlü cam kapılar, ısı yalıtımlıdır ve yaklaşık 5 saniye gibi bir süre açık kaldığı için, içerinin soğumasını engeller. Bu süre isteğe göre değiştirilebilir. Dışarıdan gelen kişiyi metrelerce öteden görebilirsiniz. Bu durumda, güvenlik hat safhaya çıkar. Özel contaları sayesinde, dışarının yağmuru ve diğer doğal etkileri, dışarıda kalır. Özel montajı nedeniyle, fırtınada sarsıntı yapmaz.

 

Sensörlü Cam Kapı Modellerinde Mükemmel Çözüm

Sensörlü kapı çeşitlerinde, en iyi çözümleri sizler için sunan firmamız, 1,2 ve 4 kanatlı sistemleri, profesyonel yöntemlerle imal etmektedir. Hırsızlık ve gasp gibi korunması gereken yerler için, kurşungeçirmez modelleri, profesyonel çalışma yöntemlerle üreten firmamız, maksimum güvenlik sağlamaktadır. Kapı sistemlerinde aradığınız mükemmel çalışmaları sizler için sunan firmamız, ön keşif ekibiyle, kapı yaptırmak istediğiniz yerde, profesyonel ölçümler gerçekleştirmektedir. Profesyonel çalışma yöntemleriyle çalışan ekiplerimiz, en iyi ve en etkili çalışmaları sunmaktadır. Kapı konusunda en çok tercih edilen ürünlerden olan sensörlü cam kapı sistemleri, fotoselli ve radarlı sistem özellikli kapılarla aynı sınıftandır. Bu kapıların en önemli özelliği, içeri girmek isteyen kişiyi, sensör vasıtasıyla görür ve otomatik açılır.

 

Belli bir açık kalma süresinden sonra, otomatik kapanır. Bu özelliği ile en çok tercih edilen sensörlü kapı sistemlerindendir. Kapı teknolojisinin en iyi ürünlerinden bir olan bu kapı sistemleri, elleri dolu olan kişilerin kolay kapı açması için de oldukça etkili bir özelliğe sahip.

Bu nedenle, alışveriş merkezlerinde ve diğer merkezlerde, kayan kapılar, büyük ihtiyaç haline geldir. Halkımız bu kapılara çok alıştı. Bir alışveriş merkezinde veya büyük bir kuruluşun girişinde, bu kapılar bulunmadığı zaman, şaşkınlık yaşar olduk. Günümüz pratik kapı kategorisinde en çok tercih edilen sensörlü kapı çeşitleri, uzman ekiplerimiz tarafından hızlı ve etkili bir şekilde tamir, bakım ve montajı gerçekleştirilmektedir.

 

Tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerinde, pratik ve etkili yöntemleri tercih eden ekiplerimiz, sensörlü cam kapı konusundaki bütün sorunları çözmektedir. Kayar kapı çeşitlerini, özel yöntemlerle üreten ve montajlayan firmalar kategorisinde, pratik ve etkili çözüm yöntemlerini sunan firmamız, iş yeri dekoruna en uygun sensörlü cam kapı modellerini tercih etmektedir. Dekor çalışmalarına uygun her renkte ve her modelde sensörlü kapı modelleri, ön çalışmalarla onayınıza sunularak imal edilmektedir.