Fabrikalar, bizim içim çok önemlidir. Üretimin seri yapıldığı yerler olan fabrikalar, giriş çıkışın fazla olduğu yerlerdir. Bu yerlerde, büyük araçların girmesi için, özel fabrika kapısı vardır. Giriş çıkış esnasında, yüklü büyük araçların rahat geçiş yapması, fabrikanın işlemesi için çok önemlidir.

 

Fabrikalar İçin Kapı Sistemi Çok Önemli

 

Fabrikalar için kapı sistemi çok önemlidir. Bariyer kapı, uçan kapı ve kayar kapı sistemleri, fabrikalar için uyarlanmıştır. Firmamız, bariyer sistemlerinde aradığınız mükemmel sonuçları sizler için sunmaktadır. Bir fabrika için en iyi kapı sistemini belirleyen fabrika çalışanları, pratik çözüm noktasında, aradığınız mükemmel sonuçları sizler için sunmaktadır.

 

Bariyer Kapılar

 

Fotoselli bariyer kapılar, fotosel özelliği ile araç girişi esnasında, büyük kolaylık sağlar. Bariyer kanatlı kapılar, renk ve tasarım bakımından seçeneklere sahiptir. Galvanizli paslanmaz bariyer seçeneklerinden, renk seçenekli statik boyalı kapılara kadar, birçok renk ve tasarımda kapılar vardır. Bu kapılar, dış etkenlere dayanıklıdır. Parmak izi tanıma gibi birçok yeni teknoloji tasarımları kapılara uyarlayabilen firmamız, kapı inerken araç geçeceği zaman, otomatik durmaktadır. Bu özelliği ile fabrika kapısı ürünleri, yüzde yüz güvenlidir. Acil durumlarda, bariyer kapılar, otomatik olarak açılır ve acil durum pozisyonu değiştirilmeden kapanmaz. Motorları, bariyerin ağırlığına göre tasarlanmaktadır. İstenilen uzunlukta bariyer tahsis edilmektedir.

 

Fabrika Kapısı Pratik Olmalıdır.

 

Fabrika kapısı, günümüz teknolojisi ile üretilen ürünlerdir. Pratik bir şekilde açılmalı ve kapanmalıdır. Bu özellikleriyle, konusunda uzman olan firmamız, büyük araçların geçişini kolaylaştıracak projeler hazırlamaktadır. Büyük araçların geçiş yerlerindeki zeminde zarar oluşturması nedeniyle, uçan kapı, bariyer kapı ve benzeri fabrika kapısı çeşitlerini, daha çok tercih edilmektedir. Bariyer kapıların hızlı açılması nedeniyle trafiği fazla olan fabrikalar için en çok tercih edilen modellerdir. Fabrika kategorisinde değerlendirilen bütün mekânlar için özel bariyer kapı çalışmaları yapan firmamız, arıza ve servis hizmetleri kategorisinde, servis temin etmektedir.